O NÁS

Sme popredná slovenská advokátska kancelária. Od založenia v roku 2004 sa zameriavame na oblasť všeobecného obchodného práva. Vysokú špecializáciu sme si vybudovali v pracovnom práve a v práve duševného vlastníctva. Poskytujeme právne služby podľa slovenského i českého práva.

Sme držiteľmi ocenení udeľovaných Chambers & Partners a lokálnych ocenení Právnická firma roka.

Naša kancelária je členom prestížnych medzinárodných organizácií Ius Laboris a European Employment Lawyers Association v oblasti pracovného práva a Global Advertising Lawyers Alliance v oblasti duševného vlastníctva, médií a reklamy. Zároveň sme členmi Taliansko – Slovenskej obchodnej komory.

Našim cieľom je poskytovať právne služby najvyššej odbornej kvality v štandardoch medzinárodných kancelárií. Vždy sa snažíme o pro-obchodne orientované riešenia a o operatívnosť a flexibilitu v najväčšej možnej miere.

Flexibilita - Kvalita - Globalita

  • Sme flexibilní. Naši právnici vedia byť vašou oporou pri náročných prípadoch alebo dočasne nahradiť vášho interného právnika a byť tak súčasťou vášho tímu.

  • Nesnažíme sa za každú cenu pôsobiť vo všetkých oblastiach práva. Ale v tom, čo robíme sa snažíme byť najlepší. Našim klientom poskytujeme kvalitu, konzistenciu a pridanú hodnotu prostredníctvom praktických a inovatívnych riešení s ľudským prístupom.

  • Myslíme a pracujeme globálne. Široká sieť kontaktov a členstvá v medzinárodných organizáciách nám umožňujú komplexný a „out of the box" pohľad aj na tie najzložitejšie prípady.

  • Sme verní našim hodnotám a morálnym princípom.

Copyright 2019 NITSCHNEIDER & PARTNERS.
Všetky práva vyhradené.

  • Facebook
  • YouTube
passle icon.png