top of page

O NÁS

Sme slovenská butiková advokátska kancelária s medzinárodnou pôsobnosťou. Od založenia v roku 2004 sme si vybudovali vysokú mieru špecializácie najmä v oblasti pracovného práva,  práva duševného vlastníctva a v oblasti reklamného a mediálneho práva.

 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam jednotlivých členov tímu z rôznych sektorov businessu je však kancelária schopná poskytovať právne služby v prvotriednej kvalite aj v ďalších oblastiach obchodného práva, a to najmä v oblasti fúzií a akvizícií, nehnuteľností a stavebníctva, bankovníctva a financií, ochrany hospodárskej súťaže, práva obchodných spoločností, či pri zastupovaní klientov v správnych a súdnych konaniach, vrátane konkurzov a reštrukturalizácií.

Advokátska kancelária bola ocenená medzinárodnou ratingovou agentúrou Chambers and Partners ako BAND 1 v sekcii Employment, Slovakia a Dušan Nitschneider ako BAND 1 v sekcii Employment, Slovakia. Kancelária okrem toho dosiahla vynikajúci výsledok (TIER 1) aj v prestížnom medzinárodnom rankingu The Legal 500 v rámci pracovného práva na Slovensku. Navyše, Dušan Nitschneider bol zaradený medzi elitných vedúcich jednotlivcov (Leading individuals).

Kancelária je aj viacnásobným držiteľom aj lokálneho ocenenia Právnická firma roka, v kategórii Pracovné právo.

Naša kancelária je členom prestížnych medzinárodných organizácií Ius LaborisEuropean Employment Lawyers Association (EELA) v oblasti pracovného práva a Global Advertising Lawyers Alliance (GALA) v oblasti duševného vlastníctva, médií a reklamy. Zároveň sme členmi Taliansko – Slovenskej obchodnej komory, Hispánsko - Slovenskej obchodnej komory a Slovak Compliance Circle.

Našim cieľom je poskytovať právne služby najvyššej odbornej kvality v štandardoch medzinárodných kancelárií. Vždy sa snažíme o pro-obchodne orientované riešenia a o operatívnosť a flexibilitu v najväčšej možnej miere.

Flexibilita - Kvalita - Globalita

  • Sme flexibilní. Naši právnici vedia byť vašou oporou pri náročných prípadoch alebo dočasne nahradiť vášho interného právnika a byť tak súčasťou vášho tímu.

  • Nesnažíme sa za každú cenu pôsobiť vo všetkých oblastiach práva. Ale v tom, čo robíme sa snažíme byť najlepší. Našim klientom poskytujeme kvalitu, konzistenciu a pridanú hodnotu prostredníctvom praktických a inovatívnych riešení s ľudským prístupom.

  • Myslíme a pracujeme globálne. Široká sieť kontaktov a členstvá v medzinárodných organizáciách nám umožňujú komplexný a „out of the box" pohľad aj na tie najzložitejšie prípady.

  • Sme verní našim hodnotám a morálnym princípom.

bottom of page